Вважались зниклими безвісти. «На щиті» повернулись троє військових з Хмельниччини

  • Олексій Вітюк, Андрій Курпаченко та Богдан Перловський тривалий час були зниклими безвісти.
  • Повернулись захисники додому Героями.

На Хмельниччині попрощалися з трьома полеглими на російсько-українській війні захисниками, які впродовж тривалого часу вважались зниклими безвісти. В останню земну дорогу проводжали Героїв в Антонінській, Старокостянтинівській та Ганнопільській громаді.

Олексій Вітюк

«На щиті» додому повернувся солдат Олексій Вітюк 2002 року народження. Він проживав в Антонінах. Олексій був бійцем спеціального призначення. Як повідомляють в Антонінській селищній раді, захисник загинув 6 листопада 2023 року під час виконання бойових завдань на Донеччині.

Олексію навіки залишиться 21. Сьогодні, 26 квітня, воїна провели в останню земну дорогу.

Андрій Курпаченко

А в Старокостянтинові в останню земну дорогу сьогодні, 26 квітня, проводжали Андрія Вікторовича Курпаченка.

Як повідомляють в Старокостянтинівській міській раді, вірний військовій присязі, Андрій Вікторович з 11 березня 2022 року вважався безвісти зниклим. Зв’язок з військовим назавжди обірвався після ворожого обстрілу в районі населеного пункту Жовтневе Київської області.

Богдан Перловський

24 квітня Ганнопільська громада попрощалась із захисником Перловським Богданом Ростиславовичем.

Богдан народився в селі Великий Скнит 8 січня 1981 року. Там і закінчив школу. Разом з дружиною та трьома доньками жив у селі Досін. Будував плани на майбутнє, але не судилося.

У липні 2022 року був призваний на військову службу. Перловський Богдан Ростиславович був навідником зенітного ракетно-артилерійського дивізіону. Від 20 серпня 2023 року вважався зниклим безвісти. Після восьми місяців очікування та сподівання сім’я отримала сповіщення про те, що Богдан загинув. Це сталось біля Бахмуту Донецької області 20 серпня 2023 року.

Герою назавжди 42 роки. «Без чоловіка залишилась дружина, без батька діти, без близької людини – родина та друзі», йдеться у дописі громади.