У Нетішині розпочав роботу ветеранський простір

Процес створення ветеранського простору в Нетішині триває близько року. Над реалізацією проєкту працювали спільно Хмельницька ГО «Захист – об’єднання волонтерів» та виконавчий комітет Нетішинської міської ради. Наразі простір має статус відділу муніципальних послуг для військових, ветеранів війни та членів їх родин виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

 

Як пише Поділля News у новоствореному просторі працює мультидисциплінарна команда, що складається з психолога, юриста та кейс-менеджера. Фахівці пройшли відповідне навчання з соціального супроводу ветеранів та ветеранок, а саме закінчили курс по кейс-менеджменту. Поки військовослужбовець перебуває на службі, команда вже працює з його родиною. Після повернення ветерана спеціалісти залучають його у процес реадаптації та реінтеграції. Найближчим часом ветеранський центр оновлять, після чого він відповідатиме всім стандартам, адже надважливим є створення інклюзивного, безбар’єрного простору для всіх груп населення, які є кінцевими бенефіціарами.

Діяльність ветеранського простору «Вдома» включає:

 1. Надання психологічних консультацій;
 2. Надання юридичних консультацій;
 3. Проведення круглих столів, занять «рівний – рівному», тренінгів, майстер-класів тощо;
 4. Зустрічі з родинами військових, загиблих, військовополонених та безвісти зниклих;
 5. Соціальний супровід.

Послугами ветеранського простору «Вдома» можуть скористатися:

 • діючі військові;
 • військові на лікуванні/реабілітації;
 • ветерани/ветеранки;
 • члени родин військовослужбовців;
 • члени родин полонених, безвісти зниклих;
 • члени родин полеглих Героїв.

З початку цього року, було проведено наради зі структурними підрозділами виконавчого комітету Нетішинської міської ради, а також з представниками різних структур та організацій. Все це було зроблено задля надання якісних послуг ветеранам та ветеранкам, щоб жодна зі сфер не мала прогалин. Саме тому співпраця є одним з головних принципів роботи простору, – говорить головна спеціалістка ветеранського простору «Вдома» Олександра Хатрус.

Ветеранський простір «Вдома» розташований за адресою: м. Нетішин проспект Незалежності, 31. За додатковою інформацією можна звертатись за телефоном: +38 067 193 25 25.