Хмельницький реабілітаційний центр “Берег надії” збільшив потужність для підтримки військових

У Хмельницькій громаді на базі рекреаційного центру “Берег надії” відкрилося оновлене реабілітаційне відділення для військових та їхніх родин.

 

Відділення розраховане на 30 ліжок, а загальна ємність центру – на 110 осіб. Приміщення було повністю відремонтоване, обладнане сучасними засобами для фізичної та психологічної реабілітації. Також встановили нову котельню. У відділенні працює ергокухня, соляна кімната, масажні кабінети та зали для різних видів реабілітації. Загальна вартість проєкту становить понад 5 млн грн. Штат “Берегу надії” розширили з 18 до 40 працівників, серед яких досвідчені реабілітологи, психологи та медичні працівники, багато з яких – колишні військові. Перший заїзд заплановано на 19 квітня. Крім реабілітації, клієнти матимуть можливість займатися спортом та брати участь у різних розвагах. Реабілітація та рекреація для військових та їхніх родин раз на рік безкоштовна.

“Розуміємо, що одного реабілітаційного відділення мало, тому вже цього року розраховуємо почати будівництво Центру психічного здоров’я та реабілітації”,–  написав міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі «Фейсбук».