На Ярмолинеччині посадовця підозрюють у вимаганні 8 тисяч доларів

За ці гроші підозрюваний обіцяв допомогти отримати дві земельні ділянки

 «Правоохоронці затримали посадовця у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України одразу після отримання 7 000 доларів неправомірної вигоди. Раніше фігурант отримав ще 1 000 доларів», – повідомили в Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

За версією досудового слідства, посадовець вимагав від підприємця хабар за розв’язання питання щодо надання в тимчасове користування двох земельних ділянок. Надалі на орендованій землі особа планувала розмістити два МАФи для ведення бізнесу. На місці затримання поліцейські вилучили кошти, які були передані як неправомірна вигода, мобільний телефон, технічну документацію на розміщення МАФів тощо. Кого саме і де затримали – правоохоронці не повідомляють. Підозрюваному обраний запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Водночас, за повідомленням пресслужби Хмельницької обласної прокуратури, мова йде про одного з начальників відділів Ярмолинецької селищної ради.

«Чиновник вимагав та отримав від підприємця кошти за позитивне вирішення питання про виділення земельної ділянки комунальної форми власності. Оформлення дозвільних документів для розміщення на ділянці дитячого батута та двох МАФ-ів посадовець оцінив у 8 000 доларів США», – повідомили в прокуратурі.

«Наразі підозрюваного відсторонено від посади, – додають в управлінні Служби безпеки України в Хмельницькій області. – У межах кримінального провадження встановлюються інші, можливо причетні до злочину, особи».