На Хмельниччині шериф витяг цуценят із липкої пастки

Тваринки застрягли у розтопленій смолі і пробули у пастці під палючим сонцем досить довго. Шериф Сергій Терефера витяг бідолашних і відвіз до зооволонтерів. Там собачок відмили і вже шукають їм домівки.

Подія сталась 3 травня у селі Зіньківці, що у Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області. До шерифа Сергія Терефери звернувся місцевий житель та повідомив, що неподалік у закинутій будівлі колишнього підприємства чути безперервне скавучання собак.

На Хмельниччині шериф витяг цуценят із липкої пастки

Поліцейський офіцер громади одразу ж поїхав на підприємство. Там він побачив чотирьох маленьких цуценят, які застрягли у розтопленій смолі. Мами біля них не було. Очевидно, недобросовісні господарі вивезли їх сюди. Та коли почались спекотні дні, смола на закинутому підприємстві розтопилась, і тваринки опинились у пастці. Один із цуциків загруз у смолі повністю і ледь утримував голову, щоб могти дихати.

На Хмельниччині шериф витяг цуценят із липкої пастки

Цуценята були вкрай знесилені, адже, швидше за все, пробули в пастці під сонцем досить довго.

«Сергій обережно витягнув цуциків зі смоли та відвіз до зооволонтерів. Вони відмили собачок, нагодували та вже шукають для них люблячі родини», — розповіли у поліції.