Де на Хмельниччині можна пройти безкоштовно курс по роботі у графічному редакторі

На базі освітньо-культурного Гончаренко центру в Хмельницькому запускають безоплатний курс по роботі з графічним редактором Canva. Учасникам розкажуть, як створювати креативи й дизайни в додатку, а також будуть експериментувати з різними стилями та дизайн-ідеями.

Як зазначають організатори, цей курс для тих, хто хоче розібратися в роботі з Canva, аби використовувати її для навчання, роботи та ведення соцмереж.

«Давно мріяли підняти свій профіль в інстаграм на новий рівень? А може, набути нових скілів для роботи? Чи просто прагнете до саморозвитку? Тоді запрошуємо опанувати Canva для графічного дизайну. Ми створити спеціальний курс для тих, хто ще не мав досвіду роботи на платформі, і для тих, хто хоче покращити власні навички», — діляться у Гончаренко центрі Хмельницький.

Формат курсу передбачає проведення лекцій, виконання практичних завдань, консультації та фідбек від професіоналів.

«Ми познайомимо учасників з усіма можливостями Canva. Окрім лекцій, всі студенти курсу отримають навчальні матеріали для кращого засвоєння інформації. І, звісно ж, не теорією єдиною: ми матимемо чимало практичних занять, надихнемо учасників на експерименти зі стилями та дизайн-ідеями! Вони навчаться створювати презентації, дописи для соцмереж, інфографіки, постери та багато іншого», — додають організатори.

Перше заняття курсу проведуть у неділю, 12 травня о 12:00 за адресою: вул. Свободи 18/2 (офіс 45). Для участі достатньо заповнити форму за цим посиланням.

Довідково

Гончаренко центр — найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту — надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього.