Мешканка Хмельниччини втратила всі заощадження, купуючи мотоцикл

  • Жінка натрапила на шахрайську схему.

Мешканка Хмельниччини хотіла купити товар у мережі, натомість постраждала від шахрайської схеми і втратила понад 30 тисяч гривень.

Про це повідомили у пресслужбі поліції.

Як йдеться у дописі, 43-річна жителька Старосинявської громади побачила на дошці оголошення в Інтернеті про продаж мотоцикла за вигідною ціною.

Вона переказала незнайомцю 35 тисяч гривень. Але у відповідь продавець перестав відповідати на дзвінки. Транспортний засіб вона так і не отримала.

Зараз поліцейські шукають винуватця.

Правоохоронці нагадують головні правила безпеки, які допоможуть не втратити гроші під час здійснення коштовних покупок:

  • Створіть окрему поштову електронну скриньку, адресу якої зможете залишати на сайтах оголошень під час реєстрації. Ніколи не залишайте робочий e-mail.
  • Не використовуйте під час купівлі / продажу в інтернеті свій фінансовий телефонний номер (той, який ви залишаєте в банках і до якого «прив’язані» ваші банківські картки).
  • Замовте окрему банківську картку для покупок в інтернеті. Це може бути віртуальна картка. Нікому не повідомляйте секретних реквізитів платіжної картки (термін дії, CVV – тризначний код на звороті), PIN-код, паролі до банківських додатків. Поповнюйте картку лише на ту суму, яка потрібна для розрахунку.
  • Купуйте та сплачуйте лише на перевірених сайтах.
  • Розраховуйтесь за товар у відділенні пошти після того, як оглянете замовлення.