На Хмельниччині вилучені знаряддя лову використали на благі справи

Хмельницький рибоохоронний патруль передав на потреби оборони та національної безпеки України 8 сіткових знарядь лову. Загальна довжина — 450 метрів.

«Серед нещодавно вилучених знарядь лову були ті, які виготовлені з цупкої нитки. Саме такі, які якнайкраще підходять для виготовлення маскувальних засобів. Ми їх підготували, зокрема просушили і передали волонтерам», — розповіла начальник Хмельницького рибоохоронного патруля Алла Сиротчук.

Передача відбулась за сприяння Хмельницької обласної військової адміністрації. Працівники рибпатруля закликають усіх, в кого є рибальські сітки, передати ці знаряддя волонтерам.

На Хмельниччині вилучені знаряддя лову використали на благі справи

У благодійному фонді «Центр Добриня» кажуть, попередні заборонені знаряддя лову використали для виготовлення маскувальних костюмів типу «кікімора», ці ж знаряддя підуть на виготовлення саме маскувальних сіток.

Варто зазначити, за використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя, вибухові або отруйні речовини тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Відповідно до цієї статті на порушника накладається штраф у розмірі від 340 до 680 грн з можливою конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів.

Хмельницький рибоохоронний патруль закликає суворо дотримуватись встановлених норм законодавств. Повідомити про порушення можна за телефоном «гарячої лінії»: (068) 384-98-10.