Як швидко висушити одяг: просто покладіть це в барабан машинки

Як висушити одяг у пральній машині – спосіб з рушником

Один з ефективних способів, як швидко просушити одяг у пральній машині – це додатковий цикл віджимання. Вмикати його слід після того, як пральна машина повністю закінчила прання. Тільки цього буде достатньо, щоб швидко висушити мокрий одяг. 

Однак досвідчені господині знайшли, як цей спосіб можна покращити, щоб висушити одяг дуже швидко – майже за 5 хвилин. Потрібні сухі махрові рушники. Просто додайте їх у барабан до випраних і віджатих вологих речей, а потім поставте на віджим ще раз. За потреби повторіть процедуру. Рушник убере вологу з речей, і вони стануть сухими.  

Звичайно, цей спосіб має недолік у вигляді необхідності після випрання і висушення ще й рушника, але ідеально підійде для випадків, коли висушити одяг потрібно так швидко, наскільки це можливо.

Як сушити одяг – рекомендації

Сушіння білизни, безумовно, елемент домашньої рутини, що не потребує спеціальних навичок. Але є прості рекомендації, як розвішувати одяг, щоб швидко висушити його, про які ви могли навіть не замислюватися. Наприклад, радять вивертати одяг кожні кілька годин. Це значно прискорить її висихання. 

Ну і, звісно, по можливості варто розвішувати мокрий одяг на певній дистанції. Тоді повітря буде рівномірно циркулювати, і білизна висохне швидше.