Чотири елементарні способи заробітку, які ви напевно ігноруєте

Для багатьох людей традиційна форма заробітку – працювати 40 годин на тиждень та отримувати певну суму від свого роботодавця. Як правило, у всіх є претензії до заробітної плати, до того ж на рівні добробуту позначилася і економічна криза. У зв'язку з цим одні люди почали значно економити кошти, інші прийшли до висновку, що потрібно шукати інші способи заробітку.

Продавайте те, що вам не потрібно

Один із найпростіших способів заробити гроші – продати речі, які вам більше не потрібні. У кожного може знайтися те, чим він вже давно не користується, при цьому можна продати практично все, крім зовсім застарілого мотлоху. Що підлягає продажу? Дитячий і дорослий одяг, взуття, техніка, посуд, книжкові видання, касети, платівки та багато іншого. Крім того, існує безліч прийомів, які допоможуть продати речі більш вигідно та просто:

  • Комісійки. Якщо у вас накопичилося багато зайвих речей, ви можете продати їх оптом із комісією. Наразі існують магазини, які продають певний вид товарів. Ви заощаджуєте час на пошук покупців, але при цьому втрачаєте гроші — комісія за послуги складає близько 20% вартості товару.

  • Можна продати свою стару техніку безпосередньо в магазини (інтернет-магазини), де купують продають уживану техніку. Тоді ви заробите гроші негайно, не чекаючи на акт продажу. Однак там приймають обладнання, якому не більше як два роки.

  • Якщо не хочете користуватися послугами агентства, ви можете подати оголошення в газету, онлайн-сервіси з продажу речей. Дивно, але цей старомодний метод досі працює.

Послуги посередника

Основна проблема для всіх, хто щось виробляє чи надає послуги – це пошук замовників. Іноді люди, які створюють справді гарні предмети або роблять хорошу роботу, не знають, як рекламувати себе. А є люди, яким дуже потрібна ця річ чи послуга. Звичайно, якщо ви об'єднаєте цих людей, то в нагороду отримаєте значний відсоток з продажу.

Накопичувальний рахунок

Це вид вкладу, коли банк виплачує відсотки на залишок щомісяця, навіть якщо ви зняли гроші. Ощадні депозити зазвичай є поточними депозитами, пов'язаними з вашою банківською картою. У деяких банках, наприклад, рахунок дебетової картки також є ощадним рахунком. Ви вільно користуєтеся цією карткою, а гроші, які лежать у вас, приносять дохід. Відсотки на середньомісячний залишок — це середня сума грошей, яку банк розраховує за вашим вкладом та зараховує до доходу на цій основі.

Участь у партнерських програмах

Є ще один спосіб швидко заробити гроші – приєднатися до партнерської програми. У цьому випадку ви можете розміщувати рекламу в блозі, організовувати списки, розсилки і так далі. Ви отримуватимете якусь суму доходу від будь-якої транзакції, вчиненої за вашим посиланням.