Як позбутися від розтяжок за допомогою ефірних олій: топ найефективніших

Розтяжки з'являються на тілі, коли середній шар шкіри або дерма при розтягуванні розривається. Такі розриви сприяють появі шрамів, які ми звикли називати розтяжками. Виглядають вони не дуже гарно. Для того щоб зменшити розтяжки, можна вдатися до використання наступних ефірних олій. Їх можна наносити на шкіру, щоб позбутися розтяжок, попередньо розбавивши з маслом-основою.

Органова олія

Її часто застосовують у косметології, вона є ефективним засобом для догляду за шкірою. Результати досліджень показали, що ця олія покращує еластичність шкіри, а значить зробить менш помітними розтяжки.

Олія гіркого мигдалю

Його видобувають не зі звичних нам мигдалевих зерен. Ця ефірна олія ефективно бореться із розтяжками, які можуть виникнути після вагітності.

Олія гіркого апельсина

Цей ефір видобувається зі шкірки цитрусових і здатний тонізувати шкіру. Правда людям з алергією та чутливою шкірою слід з обережністю скористатися цією олією, попередньо провівши тест на реакцію шкіри.

Лавандова олія

Заспокоює, загоює рани, збільшує виробництво колагену, формує сполучну тканину.

Ефірна олія ладану

Має цілющі властивості в лікуванні шкірних захворювань, з легкістю проникає в шкіру, має корисні антиоксиданти, пом'якшує шкірні покриви.