Ось що станеться з вашим тілом, якщо ви щодня будете їсти червоне м’ясо

У червоному м'ясі містяться вітамін B12 та залізо

В Україні досить поширена культура споживання червоних сортів м'яса, таких як свинина, яловичина, телятина тощо. Звичайно, таке м'ясо має корисні властивості, проте зловживати ним не варто. Що може статися, якщо кожен день їсти червоне м'ясо, розповіли експерти сайту Eat This, Not That.

У вас підвищиться рівень білка

Яловичина є одним із продуктів з високим вмістом білка. Наприклад, в 85 г м'яса міститься 23 г білка. Якщо врахувати, що добова норма протеїну становить 50 г, то споживання яловичини може допомогти заповнювати цю прогалину.

Може зрости рівень холестерину

Холестерин є важливим показником здоров'я серцево-судинної системи. Ця речовина може звужувати судини кровообігу, що призводить до серцевих нападів або інсультів.

Може збільшитись ризик розвитку колоректального раку

Дослідження 2015 року, проведене відділом медичної онкології Інституту онкології Стамбульського університету, свідчить про зв'язок між більш частим споживанням м'яса та вищою ймовірністю захворювання кишківника.

Оброблене червоне м'ясо має ще більший негативний вплив на розвиток раку товстої кишки. Оброблене м'ясо класифікують як канцероген групи 1. Це означає, що він може спричинити рак.

Ви відчуєте ситість

Протеїн – саме той нутрієнт, який дарує найбільшу ситість. Поєднання червоного м'яса зі складними вуглеводами та здоровими жирами допоможе підтримувати вагу та довго не відчувати голоду.