“Вже не може зачепити”: гуморист Володимир Жогло розповів про булінг через зайву вагу (відео)

Артист Володимир Жогло виріс в селі. У шкільні роки за зайву вагу його цькували постійно і він вважав, що це в межах норми.

Відомий український гуморист, учасник "Вар'яти-шоу" Володимир Жогло відверто зізнався, що в дитинстві над ним насміхалися через зайву вагу. Про це він розповів в інтерв'ю, яке 6 травня опубліковано на YouTube-каналі українського блогера Слави Дьоміна.

35-річний артист зазначив, що він жив у маленькому селі Млинів Рівненської області, де були свої правила. У шкільні роки його цькували постійно.

"Я народився у 1988 році, на 90-ті припала моя юність. Школа в 90-ті в Млинові… тоді не існувало слово "булінг", тоді існувало "виживання". Мене булили за вагу постійно. Але я не вважав, що це ненормально. Я розумів, що це в межах норми, тому що булили ж не тільки мене. Я розумію, що таких як я булять через те, що ти грубий, жирний", — розповів Володимир.

Але згодом, за його словами, сцена та гумор допомогли подолати всі комплекси: "Я для себе вибрав сцену як форму виживання. Та мало часу пройшло від того, що над тобою насміхаються до того моменту, що сміються з того, що ти робиш. Цей перехід дуже важливий. Він змінив моє життя, тому я далі продовжував цим займатися".

Зараз Жогло на жарти про зайву вагу не ображається, в його творчому колективі жарти — це норма. Він продовжує жити та не звертати уваги на насмішки зі сторони. За словами шоумена, зараз його вага становить приблизно 156 кг при зрості 174 см.

"Вага — це напевно що вже настільки пережовано мною, що нічого, що пов'язано з моєю надмірною вагою не може мене ніяким чином зачепити", — наголосив артист.