В одній із громад Хмельниччини на двох батьків склали адмінматеріали за невиконання батьківських обов’язків

Службою у справах дітей Антонінської селищної ради, що на Хмельниччині, спільно з старшим інспектором СЮП ВП ХРУП ГУНП в Хмельницькій області лейтенантом поліції, фахівцем із соціальної роботи КУ «Центру надання соціальних послуг» та офіцерами поліції Антонінської ТГ, протягом квітня 2024 року проведено профілактичні рейди по старостинських округах Антонінської ТГ.

Загалом, під час інспектування, обстежено 10 родин, у яких виховується 30 дітей.

В одній із громад Хмельниччини на двох батьків склали адмінматеріали за невиконання батьківських обов'язків

У ході роботи працівниками було перевірено умови утримання, проживання та виховання дітей, а також, наявність продуктів харчування, одягу та взуття в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах та в групі соціального ризику.

Батькам було надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, проведено бесіди щодо зловживання алкогольними напоями, попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та недопущення домашнього насильства в сім’ї.

В одній із громад Хмельниччини на двох батьків склали адмінматеріали за невиконання батьківських обов'язків

«Також на двох батьків малолітніх та неповнолітніх дітей, старший інспектор СЮП ВП ХРУП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції Сивак Ліна Сергіївна склала адміністративні матеріали за невиконання батьківських обов’язків за ст. 184 КУпАП», — повідомляє Служба у справах дітей Антонінської селищної ради.

Завдання служби у справах дітей спільно із поліцією — направити батьків на шлях виправлення та у подальшому їх підтримувати, допомогти відмовитися від шкідливих звичок. При виявленні порушень утримання та виховання неповнолітніх з батьками проводять профілактичні бесіди та обов’язково дають їм певний час на усунення недоліків.

Мета таких рейдів — попередити правопорушення, допомогти таким сім’ям, повернути дітям щасливе і безпечне дитинство.