День без повісток: на Хмельниччині відбувся інформаційно-рекрутинговий захід

Цими вихідними за підтримки обласної військової адміністрації у місті Хмельницькому відбувся інформаційно-рекрутинговий захід під назвою «День без повісток».

Захід було організовано з метою ознайомлення місцевого населення з новим підрозділом окремого полку «РЕЙНДЖЕР» для заохочення до проходження військової служби в лавах цього елітного спецпідрозділу.

День без повісток: на Хмельниччині відбувся інформаційно-рекрутинговий захід

У програмі заходу були майстер класи з надання домедичної допомоги в бойових умовах, бажаючі могли відчути себе оператором БпЛА на симуляторі польотів та ознайомитися з діяльністю полку «РЕЙНДЖЕР».

«Наша рекрутингова група полку «РЕЙНДЖЕР» знайомила хмельничан з підрозділом, зразками озброєння та техніки, проводила майстер класи з польової медицини та заохочувала усіх бажаючих спробувати себе у ролі оператора дрону. Правда молодь трошки поганяла наших рекрутерів по фізо, але це лише доводить, що на Хмельниччині підростають справжні козаки. Дякуємо усім хто долучився, хто прийшов підтримати і познайомитися», — зазначає рекрутингова група полку «РЕЙНДЖЕР».

Довідково

Спеціальний полк «РЕЙНДЖЕР» шукає побратимів та посестер, аби стати частиною цієї елітної військової команди. Для більш детальної інформації переходьте на сайт спецпідрозділу: https://rgr.army/

Зателефонувати на гарячу лінію можна за номером:

  • +38 (093) 810-75-67