У Волочиську автівка врізалась в дерево: двох людей госпіталізували

У Волочиську автівка врізалась в дерево: двох людей госпіталізували

Джерело: ye.ua

Події трапилися уночі.

Вчора, 9 серпня, у Волочиську сталася автопригода. Автомобіль в’їхав у дерево. Внаслідок цього отримали травми двоє людей. Їх госпіталізували у місцеву лікарню. Про це повідомили у секторі комунікацій поліції Хмельницької області.

Правоохоронці розповідають, інцидент стався близько 23:10 по вулиці Незалежності. За кермом автомобіля «BMW», який врізався в дерево, перебував 23-річний місцевий житель. На пасажирському сидінні був 31-річний чоловік.

У результаті аварії обоє отримали травми, з якими їх доправили до Волочиської багатопрофільної лікарні.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України. Наразі слідчі встановлюють усі обставини цієї події.

Website information support by poshuk.info. Created and Supporting by Gramatorik