У Волочиську 15-річний хлопець на електросамокаті збив пішохідку

У Волочиську 15-річний хлопець на електросамокаті збив пішохідку

Джерело: ye.ua

Обох госпіталізували до лікарні.

У Волочиську 15-річний хлопець на самокаті збив пішохідку. Як повідомляють в секторі комунікації Головного управління Нацполіції області, обоє з травмами потрапили до лікарні.

За інформацією поліцейських, трапилося це 10 серпня на вулиці Незалежності у Волочиську.

«15-річний місцевий житель, пересуваючись по проїжджій частині на електросамокаті, наїхав на 38-річну жінку, яка переходила дорогу.
Водій електросамоката та пішохідка отримали травми. Обох госпіталізували до Волочиської лікарні», – зазначають в поліції.

Наразі за цим фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за стаття 291 (Порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу України та наразі встановлюють обставини події.

Website information support by poshuk.info. Created and Supporting by Gramatorik