Стріляв у патрульних: на Кам’янеччині затримали чоловіка, який відкрив вогонь у бік поліцейських

Стріляв у патрульних: на Кам’янеччині затримали чоловіка, який відкрив вогонь у бік поліцейських

За словами правоохоронців, він перебував у стані сп’яніння.

На Кам’янеччині затримали 60-річного чоловіка, який стріляв у патрульних.

Як повідомляють в секторі комунікації Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області, сталося це 23 квітня близько 9-ї години вечора в селі Нігин Гуменецької громади.

За інформацією правоохоронців 60-річний місцевий житель зателефонував на лінію «102» та повідомив, що його син вчиняє домашнє насильство. На місце події виїхав наряд групи реагування патрульної поліції.

«Правоохоронці з’ясували, що заявник перебуває у стані алкогольного сп’яніння, а факт насильства не підтвердився. Відтак, поліцейські почали оформлення адмінпротоколу за завідомо неправдивий виклик поліції», – зазначають правоохоронці.

Утім, чоловік з цим не погодився. Він зайшов до будинку і повернувся звідти вже з рушницею. Патрульні попередили чоловіка про неправомірні дії, проте той не дослухався і відкрив вогонь у бік поліцейських.

На щастя, правоохоронцям вдалося затримати порушника та уникнути поранень, зазначають в поліції.

Наразі слідчі вже оголосили нападнику підозру за статею 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Website information support by poshuk.info. Created and Supporting by Gramatorik