Президент України призначив голову Хмельницької ОДА

Відповідний Указ про призначення начальника Хмельницької обласної державної адміністрації Президент України Володимир Зеленський підписав напередодні, 2 травня.

«Призначити Тюріна Сергія Григоровича головою Хмельницької обласної державної адміністрації», — йдеться в Указі № 268/2024.

Президент України призначив голову Хмельницької ОДА

До цього часу Сергій Тюрін обіймав посаду першого заступника начальника Хмельницької обласної військової адміністрації.

Що відомо про Сергія Тюріна

Сергій Тюрін народився 19 травня 1977 року. У 2001 році він закінчив Хмельницький інститут регіонального управління та права. Ще під час навчання в 2000 році Тюрін розпочав працювати юристом приватного малого підприємства «М-Інвест» в місті Хмельницький. У 2002–2004 роках він працював юристом Державного резервного насіннєвого фонду України. З 2004 року Сергій Тюрін розпочинає займатися адвокатською практикою, спочатку до 2008 року він був одним із партнерів юридичної фірми «Гвоздій та Партнери» в Києві, а з 2008 до січня 2021 року працював адвокатом, партнером та виконавчим директором київської юридичної фірми «С. Т. Партнерс». Одночасно з грудня 2019 року до січня 2021 року Тюрін працював адвокатом і керуючим партнером київської юридично-консалтингової групи компаній «Інстейт Груп».

Вікіпедія зазначає, що у грудні 2020 року Сергій Тюрін отримав пропозицію голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Гамалія стати його першим заступником, та був офіційно представлений на прес-конференції 10 грудня 2020 року. Щоправда, роботу на новій посаді він розпочав лише в січні 2021 року.

15 березня 2023 року Сергія Гамалія звільнили з посади голови обласної адміністрації згідно з поданою заявою, і його перший заступник у зв’язку з відсутністю інших кадрових рішень президента розпочав виконувати обов’язки голови обласної адміністрації.