На Хмельниччині чоловік проігнорував вимогу суду

На Старокостянтинівщині Хмельницької області до 5 років ув’язнення засуджено домашнього кривдника, який до того ж обікрав сусідку.

Намагаючись наставити чоловіка на правильний шлях, суд зобов’язав його пройти корекційну програму для кривдників. Проте, засуджений знехтував цією вимогою. Як результат, отримав покарання за трьома статтями Кримінального кодексу України.

46-річний житель одного із сіл Старокостянтинівщини постійно ображав та погрожував своїй 48-річній співмешканці. Поліцейські неодноразово приїздили на виклики потерпілої, проводили з кривдником виховні бесіди, складали на нього протоколи.

«Після чергового порушення суд навіть зобов’язав чоловіка пройти спеціальну корекційну програму, проте, той проігнорував усі вимоги. Це стало підставою для слідчих відкрити кримінальні провадження за ст. 126–1 (Домашнє насильство) та ст. 390–1 (Непроходження програми для кривдників) Кримінального кодексу України», — повідомляє Хмельницьке районне управління поліції.

Крім того, з’ясувалося, що фігурант обікрав ще й свою сусідку. Відтак, він отримав ще одну підозру за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) ККУ.

Нещодавно суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження і засудив чоловіка до 5 років ув’язнення.