Паралімпійка із Хмельниччини стала ще ближче до здійснення мрії

Учасниця національної паралімпійської збірної з волейболу сидячи Ільчук Катерина звикла до перемог у спорті. Разом з командою у 2021 році виборола срібло на чемпіонаті Європи, що проходив у Туреччині.

Сьогодні у дівчини нова особиста перемога — бездоганно складений теоретичний іспит у Хмельницькому сервісному центрі МВС. Результат — 20 з 20.

У підлітковому віці дівчині діагностували важке онкологічне захворювання, через яке й довелось ампутувати нижню кінцівку.

«Я давно хотіла отримати посвідчення водія. Це було важливою для мене ціллю. Моє дитинство — суцільні подорожі. Мама та тато працюють далекобійниками, дідусь — машиніст-тракторист. Любов до керма у мене в крові», — розповідає спортсменка.

А ще молода дівчина активно опікується питанням безбар’єрності, прагне, аби усі українські міста стали доступними для людей з інвалідністю. Тепер сервісні центри МВС Хмельниччини будуть чекати Катерину на іспит з практичних навичок керування.

«А ми нагадуємо, що наші заклади облаштовані спеціальними пандусами аби маломобільні категорії людей могли з легкістю завітати до нас. А ще на під’їздах є кнопки виклику адміністраторів, які допоможуть вам у разі необхідності», — інформують у сервісному центрі.