На Хмельниччині вчительку, яка допомогла розшукати зниклого малюка, відзначили нагородою «Срібний щит» 

Подія сталася 9 квітня в селі Велика Побійна на Хмельниччині. Ввечері до поліції із повідомленням про зникнення хлопчика звернулась розгублена матір. Правоохоронці організували пошукову операцію, до якої залучили і місцевих жителів. Дитину знайшла в полі поблизу села вчителька Юлія Косовська.

Одразу після повідомлення про зникнення 3-річного Артемчика по тривозі піднявся весь особовий склад місцевої поліції. До пошуків дитини долучились декілька десятків правоохоронців та більшість жителів села.

Як пояснила матір, хлопчик грався зі своєю собачкою у дворі поруч з будинком.

«Жінка лише на мить відволіклась, а як повернулась, хлопчика вже не було. Надворі темніло, тож схвильована матір одразу зателефонувала до поліції. Майже усі жителі села долучились до пошуків. Менш ніж за годину малюка знайшла вчителька місцевої школи Юлія Косовська», — повідомила поліція Хмельницької області.

Як виявилось, хлопчик побіг за своєю собачкою аж до поля та заблукав.

— Нагороду «Срібний щит» ми вручаємо людям, які допомагають поліцейським у забезпеченні правопорядку і протидії злочинності, — звертаючись до Юлії Косовської, наголосив Михайло Журавель, заступник начальника відділення поліції № 2. — Завдяки вашій небайдужості Артемчика вдалося швидко розшукати і цілим та неушкодженим повернути додому. Дякуємо! Ви показуєте зразковий приклад своїм учням і жителям громади.