Онкологи назвали перші ознаки злоякісної пухлини шлунка

За наявності рекомендується обстежуватися.

Онкологи Cancer Research UK – благодійної організації з дослідження раку, повідомили, що при злоякісній пухлині клітини тканин у певній частині тіла діляться безконтрольно. Лікарі перерахували перші ознаки наявності шкідливих новоутворень шлунка.

При злоякісних пухлинах організм сигналізує людині про проблеми зі здоров'ям. До перших ознак раку шлунка зарахували нудоту, блювання та неприємні відчуття у верхній частині живота. Подібні симптоми виникають через зростання пухлини. Новоутворення призводить до «закупорки» шлунка, що перешкоджає проходженню їжі. Іноді виникає блювота з кров'ю яскраво-червоного або навіть коричневого кольору.

До ознак злоякісної пухлини шлунка відносять проблеми з ковтанням їжі та води, відрижку, печію, хронічну втому за відсутності фізичних навантажень.

Непрямим доказом наявності небезпечного для здоров'я новоутворення є швидке насичення та зниження маси тіла в умовах збалансованого харчування.

Онкологи нагадують, що подібні симптоми виникають і під час розвитку інших хвороб. Тому за їх наявності рекомендується обстежитись у клініці.