На Шепетівщині змагалися кращі електрогазозварники

24 квітня відбувся обласний конкурс професійної майстерності серед електрогазозварників: змагалися вісім переможців першого етапу конкурсу, який відбувся серед учнів закладів професійної освіти. Змагання проходили у У Нетішинському професійному ліцеї.

Заступник генерального директора з персоналу філії «ВП ХАЕС» Богдан Шмигельський взяв участь у відкритті, привітавши учасників та організаторів заходу.

На Шепетівщині змагалися кращі електрогазозварники

«Потреба у робітничих професіях залишається стабільно високою. Зважаючи на стратегічні завдання держави, Енергоатом зацікавлений у підготовці висококваліфікованих працівників, які будуть залучені до будівництва нових енергоблоків на майданчику Хмельницької АЕС. Саме такі конкурси професійної майстерності сприяють виявленню учнівського потенціалу, поглибленню знань, відпрацюванню вмінь та навичок випускників», — повідомляє Хмельницька АЕС.

На Шепетівщині змагалися кращі електрогазозварники

Директор НПЛ Михайло Грицик зазначив, що педагогічний колектив закладу професійної освіти готовий до тісної співпраці з енергокомпанією для забезпечення ринку праці фахівцями необхідних професій та до розширення переліку необхідних напрямків підготовки робітників.