На Хмельниччині вилучили 1,5 км безгосподарського майна

23 квітня під час рибоохоронного рейду інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля виявили та вилучили безгосподарське майно на р. Південний Буг.

«Так, на р. Південний Буг в межах селища Летичів та поблизу села Горбасів інспектори виявили 19 заборонених знарядь лову, загальною довжиною 1480 м. У сітках виявили 94 кг водних біоресурсів, які у живому вигляді випустили у водойму. За даними фактами складені 2 акти вилучення безгосподарського майна. Усі заборонені знаряддя лову передані на зберігання у Хмельницький рибоохоронний патруль. Водні біоресурси вагою 22 кг передали на потреби ЗСУ», — повідомляє Хмельницький рибоохоронний патруль.

На Хмельниччині вилучили 1,5 км безгосподарського майна

За порушення правил рибальства передбачається адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 34–680 грн із відшкодуванням завданих збитків. Кримінальна відповідальність настає за незаконне добування водних біоресурсів у разі завдання істотної шкоди. Санкція статті передбачає штраф від 17 000 до 85 000 грн, або обмеження, або позбавлення волі строком до трьох років із відшкодуванням завданих збитків.

Якщо Ви стали свідком незаконного вилову водних біоресурсів, телефонуйте на «гарячу лінію» Хмельницького рибоохоронного патруля за телефоном: (068) 384-98-10.