На Хмельниччині четверо батьків, що ухиляються від виконання обов’язків, пройдуть корекційну програму

16 квітня під головуванням заступника міського голови Кам’янця-Подільського Хмельницької області Дмитра Назаренка відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто п’ятнадцять питань в інтересах дітей. На засідання комісії запрошені батьки, представники закладів освіти, діти, які можуть висловити власну думку.

«За результатами розгляду: трьох дітей влаштовано в групу притулку ЗДО № 17; чотирьох батьків буде притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків та передано під обов’язковий соціальний супровід Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з обов’язковим проходженням корекційної програми для батьків, що ухиляються від виконання батьківських обов’язків; одну дитину взято на облік служби у справах дітей як таку, що перебуває в складних життєвих обставинах; неповнолітній дитині рекомендовано продовжити навчання та здобути повну загальну середню освіту», — повідомляє Служба у справах дітей Кам’янець-Подільської міської ради.

На Хмельниччині четверо батьків, що ухиляються від виконання обов'язків, пройдуть корекційну програму

На виконання рішення Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, яким зобов’язано службу у справах дітей Кам’янець-Подільської міської ради контролювати виконання батьківських обов’язків матір’ю, комісією вивчено матеріали, що стосуються справи, заслухано матір та родичку, в сім’ї якої виховується дитина.

Встановлено, що матір злісно ухиляється від виконання своїх обов’язків щодо виховання сина.

Відповідно до рішення комісії на розгляд виконавчого комітету буде винесено пропозиції:

  • затвердити висновок органу опіки та піклування про визначення місця проживання дитини — на ухвалу суду;
  • визначити місце проживання дитини;
  • надання дозволу від імені малолітньої дитини на поділ спадкового майна;
  • надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, для п’яти дітей, які зазнали психологічного насильства.