На Городоччині сталася смертельна автотроща

На Городоччині сталася смертельна автотроща

Водій позашляховика не впорався з керуванням. Авто врізалося в дерево.

Вчора, 23 квітня, на Городоччині на дорозі сталась аварія. У ній загинув 36-річний водій, повідомили у секторі комунікацій поліції Хмельницької області.

За словами правоохоронців, події відбулися на автодорозі сполученням «Кам’янець-Подільський – Сатанів – Білогір’я» близько 9-ї години ранку. Поблизу села Іванківці автомобіль «Mitsubishi» злетів у кювет, після чого зіткнувся із деревом.

За кермом був 36-річний мешканець Львівщини. Від отриманих травм він загинув на місці.

За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють усі обставини.

Website information support by poshuk.info. Created and Supporting by Gramatorik