“Квартал 95” потрапив в черговий скандал через номер у військовій формі

"Квартал 95" нарвався на критику через номер про військових в ТЦК на який актори одягнули справжню військову форму з погонами. 

"Квартал 95" потрапив в черговий скандал через номер про начальника Рівненського ТЦК, який викликав хвилю агресії з боку українців. У мережі активно з’являються обурливі дописи щодо номера, в якому головні ролі виконали Ірина Сопонару та Андрій Рибак.

Зокрема, під час виступу актори вирішили зробити пародію на керівника одного із підрозділів ТЦК у Рівненській області, якого в його ж кабінеті знімали з різними жінками. Для номера актори одягнули військову форму з погонами. Через що і нарвалися на критику.

Під відео глядачі почали активно залишати негативні коментарі: "Подивилась до кінця сценку про військових, ні разу не засміялась, так само мій чоловік…сміх накладають, чи люди дійсно сміються з несмішного? і до речі: це дискредитація зсу чи ні??", "Ганьба, який сором. Вдягти військову форму, щоб ганьбити тих, хто над вами тримає небо", "Жахіття. Неадекватне щось було в тих мізках, щоб це створити і виступити", "Примітивний гумор, чи може, українці перейшли на інший, більш інший, свідомий рівень. Напевно, ми потребуємо більше якісний гумор?!! Сміятися над умовами, ситуацією, повʼязані з війною таке собі задоволення. Раніше це було смішно, а зараз розцінюється як знецінення українців", "Їх потрібно судити за дискримінацію армії. Мало Скадовська…" 

Однак знайшлися і ті, хто підтримав "Квартал 95": "Молодці хлопці! Я знаю скільки ви допомогли нашим воїнам ЗСУ! Подяка вам усім!!!", "Достойна команда найкращого президента. Про донати, супер задумка!! Слава ЗСУ!!!!", "Молодці! Знаємо, що дуже допомагаєте ЗСУ!!!!", "Чудовий концерт, дякую за велику роботу задля Перемоги".

Крім цього, в соцільній мережі Фейсбук українці також активно публікують свої обурення щодо концертного номеру про ТЦК.