Дієтологи назвали фрукти, які знижують рівень холестерину

Груші, яблука, авокадо, виноград та кавун допомагають знизити рівень холестерину

Лікар-дієтолог, професор медицини Каліфорнійського університету Чжоапіна Лі назвала фрукти, які допомагають знизити рівень холестерину природним чином та підтримують здоров'я серця.

Насамперед, зниженню рівня холестерину сприяють груші та яблука. Вони є низькокалорійними, а також не містять жиру та натрію. Клітковина, що отримується при їх вживанні, допомагає в захисті серця шляхом нормалізації кров'яного тиску.

Авокадо виявиться не менш корисним для здоров'я: вчені з'ясували, що при щоденному вживанні одного авокадо стабілізується рівень ліпопротеїнів низької густини.

Виноград, у свою чергу, позитивно впливає на кишкові бактерії, зазначила дієтолог. Крім того, вкрай корисно вживати кавун, який містить цитрулін та амінокислоту, що підвищує рівень оксиду азоту в організмі людини.

Раніше медики інституту нехірургічної терапії Середнього Заходу попередили про небезпеки на пізній стадії високого рівня холестерину та назвали симптоми, які можна помітити на шкірі, а згодом вчасно розпочати лікування.