Яка зарплата у головного поліцейського Хмельницького району. Огляд декларації Василя Птащука

  • Василь Птащук подав декларацію за 2023 рік.

  • У ній – доходи, заощадження, нерухомість та автівка.

  • Дізнавайтеся, на чому їздить та скільки заробляє начальник Хмельницького районного управління поліції.

Журналісти vsim.ua продовжують моніторити декларації хмельницьких посадовців, чиновників, депутатів. Цього разу розповідаємо про доходи та майно начальника Хмельницького районного управління поліції Василя Птащука. Він перебуває на цій посаді з 2020 року. Тож, що задекларував керівник за 2023 рік?

У декларації подана власність як Василя Птащука, так і його дружини – Валентини Птащук. Заробітна плата за основним місцем роботи начальника складає 823 213 гривень за рік. Також він отримав пенсію – 89 598 гривень.

Серед заощадження Василя Птащука – майже мільйон гривень та понад 20 тисяч доларів. Крім того, мільйон гривень готівкою має його дружина. 

Серед об’єктів нерухомості подружжя володіє низкою земельних ділянок в Хмельницькому. Сам Птащук є власником квартири в обласному центрі, площа якої 48,9 м2.

Крім того, в декларації подано два недобудованих будинки в Хмельницькому. Останній придбали в лютому 2023 року. Власником одного є Василь Птащук, іншого – дружина. 

Також у власності начальника райуправління поліції автомобіль – Toyota Land Cruiser Prado 150, 2021 року випуску. Детальніше із майном та доходами Василя Птащука знайомтеся далі в інфографіці.

Нагадаємо – раніше журналістка vsim.ua розповіла вам, що задекларувала головна лікарка Хмельницького МСЕК Тетяна Крупа. За 2023 рік за місцем основної роботи головна лікарка отримала 597 300 гривень. Серед інших доходів Тетяни Крупи – більш як мільйон гривень. Крім того, головна лікарка обласного МСЕК має понад 15 мільйонів гривень та 70 тисяч доларів готівкою. Більше про це дізнавайтеся в окремому матеріалі.