Великодній ярмарок у центрі Хмельницького: збиратимуть гроші на турнікети

  • Хмельничан кличуть до «Дитячого світу» на благодійний ярмарок. 
  • «Волонтери Поділля» збиратимуть кошти на тактичну медицину для воїнів. 
  • Дізнавайтесь, що цікавого можна буде придбати.

До Великодня залишаються лічені дні. Хтось активно готується до свята, заздалегідь купуючи продукти до столу й для пасхального кошика. 

Волонтери кличуть хмельничан провести час з користю – придбати святкову продукцію, задонативши на потреби військових. 

У четвер, 2 травня, «Волонтери Поділля» організовують черговий благодійний ярмарок. Вже дев’ятий за рахунком.  Його розгорнуть традиційно на майданчику біля «Дитячого світу». 

З 12:00 до 18:00 години тут можна буде придбати традиційні великодні смаколики, прикраси, декор для дому, а також подарунки для близьких чи для себе. До ярмарку доєднались майстри як з Хмельницького, так і з інших міст. 

Як розповідає vsim.ua волонтерка Анна Маєвська, під час великоднього ярмарку збиратимуть кошти на турнікети для військових. 

– Ми плануємо купити турнікети «Січ» для наших військових. Нам потрібно 150 штук – це майже 90 тисяч гривень. Звичайно, розглядаємо варіант придбати їх більше, адже тактична медицина – це розхідник. Майже щодня отримуємо запити від військових саме на турнікети, – каже Анна Маєвська. 

Окрім великоднього ярмарку, на хмельничан чекають і майстер-класи – з писанками і вибійкою. Відвідати їх можуть як діти, так і дорослі.  

Волонтери додають, що всі 100% від вартості товару, які надають майстри, підуть на потреби захисників. 

Нагадаємо, у Хмельницькому «Волонтери Поділля» проводять традиційні благодійні ярмарки тричі на рік – Великдень, Різдво і на День міста. Це вже дев’ятий такий захід.

Минулого разу хмельничани ярмаркували перед Різдвом. Анна Маєвська додає, що за вісім попередніх вдалось зібрати загалом 800 тисяч гривень. На ці кошти купували тепловізор, тактичну медицину та автомобілі для воїнів.