У Нетішині представили нового начальника відділення поліції

11faec26e9f4c9dfc3e7e07d3794b852

Місто-супутник Хмельницької АЕС отримало нового очільника місцевого відділення поліції.

Сьогодні, 17 червня, у місті Нетішин Шепетівського району офіційно представили нового начальника місцевого відділення поліції № 2. Ним став підполковник Сергій Козаченко, який має понад 25 років стажу в правоохоронних органах, зокрема у підрозділах кримінальної поліції.

Особовому складу та представникам місцевої громади нового очільника презентував начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Іван Іщенко.

Безпековий пріоритет стратегічного міста

Нетішин є містом-супутником Хмельницької атомної електростанції, тому питання правопорядку та публічної безпеки тут завжди перебувають під особливим контролем. З початком повномасштабного вторгнення місцеві правоохоронці працюють у постійно посиленому режимі.

Під час офіційних заходів очільник обласної поліції також висловив вдячність попередньому керівнику підрозділу Олегові Стецю за добре налагоджену роботу та підтримання стабільної безпекової ситуації в місті, повідомили в секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Зв’язок із попереднім місцем служби

Сергій Козаченко розпочав свій шлях у правоохоронних органах у 1999 році. До призначення на Хмельниччину він встиг попрацювати в підрозділах Київської та Вінницької областей, а також на Чернігівщині.

Зокрема, свого часу полковник Вадим Парфентьєв, який днями очолив Шепетівське районне управління поліції, представляв Сергія Козаченка як керівника відділення поліції № 2 у селищі Ріпки на Чернігівщині. Тепер офіцери продовжать спільну службу на керівних посадах у Шепетівському районі.

Масштабні кадрові зміни в області

Призначення підполковника Козаченка стало продовженням великої кадрової ротації в керівному складі поліції Хмельницької області. З початку червня в регіоні призначили вже шістьох нових очільників територіальних підрозділів.

Окрім Нетішина, нових керівників раніше отримали Хмельницьке, Кам’янець-Подільське та Шепетівське районні управління, а також відділи поліції у Волочиську та Старокостянтинові. Прикметно, що всі новопризначені очільники до цього несли службу на керівних посадах у правоохоронних органах Чернігівської області.

Джерело: podillyanews.com