У Хмельницькому проведуть благодійну фотосесію за донат

  • Благодійна фотосесія буде присвячена Дню матері. 
  • Хмельничани можуть отримати професійні світлини, задонативши будь-яку суму.
  • Всі виручені кошти підуть на купівлю дрона для військових.

Благодійна фотосесія – можливість взяти участь в професійній зйомці, а також допомогти військовим. У Хмельницькому захід такого формату проводять не вперше. 

Фотосесія присвячена Дню матері і відбудеться наступної суботи, 11 травня. Її організовує спортивно-культурний центр «Плоскирів». 

Хмельничан кличуть на зйомку разом з мамою, всією родиною, з дітьми, коханими або навіть домашніми улюбленцями. 

Як розповідає vsim.ua організаторка культурно-дозвіллєвої діяльності СКЦ «Плоскирів» Ольга Шевцова, головна ціль фотосесії – зібрати кошти на потреби військових. 

– Плануємо зібрати кошти для того, щоб закупити дрон і передати його на потреби військових. Відвідувачі попередньо реєструються за номером телефону і обирають для себе зручний час. Кожен буде мати 30 хвилин для того, щоб запрошений фотограф зробив кадри і передав його хмельничанам в електронному вигляді, – пояснює Ольга Шевцова. 

Зйомку буде проводити хмельницька фотографиня Анастасія Можарівська. Фіксованої суми донату немає. 

Фотосесія відбудеться у стінах СКЦ «Плоскирів». Для цього буде встановлена відповідна фотозона. 

Як розповідає Ольга Шевцова, подібну фотосесію спортивно-культурний центр проводив у лютому, на День закоханих. Тоді вдалось зібрати майже 6 тисяч гривень, які витратили на закупівлю основи для плетіння маскувальних сіток. Їх виготовляють у «Плоскирові» із перших днів повномасштабної війни. 

– Тоді в нас була потреба закупити основу для плетіння маскувальних сіток. Так виникла ідея зробити корисну справу – поєднати фотографію і благодійність. На День закоханих до нас прийшла пара старшого віку. Вони щойно одружились і прямо з РАЦСу приїхали до нас. Було дуже приємно, що в той день вони вирішили розділити радість з нами, – каже організаторка. 

Коли відбудеться фотосесія: 11 травня 2024 року, з 14:00 до 18:00.

Де: СКЦ “Плоскирів” (м. Хмельницький, вул. Шухевича, 90).
Як записатись: +380673814438.

Кількість місць обмежена.