У Хмельницькій ОВА розповіли, як облаштовують житло для переселенців

На Хмельниччині активно впроваджують проєкти з надання комфортного житла переселенцям за участі міжнародних партнерів.

Наразі в області у статусі вимушено переселеної особи мешкає понад 74 тисячі людей. Про це кореспондентові Укрінформу повідомив заступник начальника Хмельницької ОВА Володимир Юр’єв.

«Створюючи комфортні та безпечні умови для проживання ВПО на Хмельниччині, ми зможемо спонукати українців залишатися жити і працювати в рідній державі. На сьогодні в області знайшли прихисток 74 182 особи. Маємо 55 місць тимчасового проживання для понад 2500 осіб. Ще під нашою опікою 620 багатодітних сімей, і головне наше завдання – надати їм комфортне житло та створити всі умови. Тому активно залучаємо допомогу міжнародних партнерів», – зазначив посадовець.

За його словами, одним із таких проєктів, який втілюється в громадах регіону, є «Утеплення та ремонт місць колективного проживання внутрішньо переміщених осіб» за фінансування Foundation of France (Франція).

Також за кошти Євросоюзу у партнерстві з корпорацією «НЕФКО» у Хмельницькому вже підготували для ВПО 75 кімнат та смартквартир. Про це повідомили в управлінні житлової політики і майна міської ради.