Тонули у смолі під палаючим сонцем: на Хмельниччині офіцер врятував цуценят (ФОТО)

  • Тваринок, ймовірно, викинули недобросовісні господарі.

  • Поліцейський витягнув їх із пастки.

На Камʼянеччині шериф врятував із розтопленої смоли четверо цуценят. За його словами, тваринки пробули у пастці під палючим сонцем досить довго. Зараз собачкам шукають домівки.

Деталі інциденту розповіли у пресслужбі поліції.

Подія сталась вчора, 3 травня, у селі Зіньківці, що на Кам’янеччині. До шерифа звернувся місцевий житель та повідомив, що неподалік у закинутій будівлі колишнього підприємства чути безперервне скавульчання собак.

Поліцейський офіцер громади вирушив на те місце і побачив чотирьох маленьких цуценят, які застрягли у розтопленій смолі. Мами біля них не було. Очевидно, кажуть у поліції, недобросовісні господарі вивезли їх сюди. Та коли почались спекотні дні, смола на закинутому підприємстві розтопилась, і тваринки опинились у пастці.

«Один із цуциків загруз у смолі повністю і ледь утримував голову, щоб могти дихати. Цуценята були вкрай знесилені, адже, швидше за все, пробули в пастці під сонцем досить довго»,  – розповіли у поліції.

Шериф витягнув собачок зі смоли та відвіз до зооволонтерів. Вони відмили цуценят, нагодували та вже шукають для них люблячі родини.