«русскій воєнний флот – до дна»: на Хмельниччині погасили нову марку Укрпошти

Сьогодні, 8 травня, у Хмельницькому відбулася церемонія спецпогашення нової поштової марки під назвою «русскій воєнний флот — до дна!», яка є продовженням легендарної серії поштових марок воєнного часу «русскій воєнний корабль … !».

Новий поштовий випуск містить зображення військових кораблів, які стали найбільш вагомою втратою для ворога, яку завдали Сили безпеки та оборони України з початку повномасштабної війни.

Долучилася до церемонії спецпогашення марки директор Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОВА Інна Михайлова, яка зазначила, що на сьогодні Сили безпеки та оборони України уже знешкодили чимало ворожих посудин, а тому, тих які залишилися на плаву, очікує така ж сама доля, що і крейсера «Москва».

«русскій воєнний флот – до дна»: на Хмельниччині погасили нову марку Укрпошти

Особливістю нової марки є зображені військові кораблі рф, які були пошкоджені, потоплені та виведені з ладу нашими оборонцями. В центрі зображення сторожовий фрегат «Адмірал Макаров», який знаходиться під прицілом. Що означає, що він є наступною ціллю.

«русскій воєнний флот – до дна»: на Хмельниччині погасили нову марку Укрпошти

Проте варто пам’ятати, що боротьба триває. Попри все, ми беззаперечно віримо: війна обов’язково закінчиться нашою перемогою, поверненням територій, поверненням військових з фронту та українців з-за кордону. Розпочнеться інший час — час відновлення країни, час її розквіту.

Випуск марки «русскій воєнний флот — до дна!» здійснено за підтримки ВМС ЗСУ. Традиційно, частина виручених з продажу коштів буде передана на підтримку Збройних сил України.