Прага передала Хмельницькому чотири автобуси

09d7609660760aa0476b83734d226c0c

Джерело: ukrinform.ua

Хмельницький отримав від столиці Чехії Праги чотири низькопідлогові автобуси.

Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, передає Укрінформ.

«Хмельницький отримав чотири низькопідлогові автобуси марки SOR NB 12 від столичного міста Прага та нашого партнера – міського району Прага 6… Передача автобусів відбулася за участі мера Праги Богуслава Свободи. Вони поповнять рухомий склад «Електротрансу» і вже незабаром вийдуть на маршрути міста», – поінформував мер.

За його словами, у 2024 році Хмельницький отримав від Праги 5 автобусів SOR NB, які перевозять пасажирів.

Симчишин додав, що завдяки міжнародній підтримці місто вже отримало 21 автобус, а ще 19 вдалося купити. Чотири транспортні засоби передали на потреби Сил оборони.

Як повідомляв Укрінформ, трамвайна компанія шведського міста Гетеборг підтвердила готовність передати Миколаєву 40 трамваїв.

Website information support by poshuk.info. Created and Supporting by Gramatorik