Перша пів сотня із «Рою дронів» із Хмельниччини вирушила на передову

Благодійна ініціатива колективу Хмельницької АЕС «Рій дронів» передбачає закупівлю дронів fpv та комплектуючих для потреб ЗСУ.

З цією метою хмельницькі атомники перерахували частину винагороди за підсумками роботи за 2023 рік на благодійний рахунок. 40 млн 899 тис. 649,90 грн — зібрана працівниками сума — дозволить забезпечити військових 1000 «залізних птахів».

Напередодні, 9 травня, першу партію fpv-дронів та акумуляторів атомники підготували до відправки зі словами підтримки для українських воїнів та «побажаннями» для «орків».

Перша пів сотня із «Рою дронів» із Хмельниччини вирушила на передову

Відповідно до потреб військових, волонтери ГО «Енергія наших сердець» скомплектували дрони для виконання бойових завдань.

Нагадаємо, колектив ХАЕС від перших днів повномасштабного вторгнення підтримує ЗСУ, направляючи частину власних коштів на спецрахунок НБУ та на рахунок ГО «Енергія наших сердець». У співпраці з волонтерами атомники забезпечують придбання та передачу необхідного для захисників обладнання.

Загалом, з 28 лютого 2022 року працівниками ХАЕС було перераховано 307 803 914,03 грн на підтримку ЗСУ. Подяка кожному працівникові ХАЕС, хто робить свій внесок у наближення Перемоги.

Перша пів сотня із «Рою дронів» із Хмельниччини вирушила на передову

«Дякуємо Воїнам ЗСУ за захист! Наближаємо Перемогу разом», — інформує Хмельницька АЕС.