Названо найкорисніші види сирів

Якщо ви погано переносите коров'яче молоко, то найкращим варіантом буде козячий сир

Нині у магазинах можна побачити безліч видів сиру. Проте, деякі з них можуть шкодити здоров'ю людини. Необхідно знати назви сирів, які корисні для організму.

Пармезан

Сир містить велику кількість білка та низький вміст лактози. Тому якщо у вас непереносимість лактози – цей сир саме для вас.

Гауда

Гауда характерний своїми фірмовими дірками, які утворюються газами, що виділяються під час бродіння. Сир містить багато кальцію та є джерелом вітаміну K2, який необхідний для здоров'я кісток та зубів.

Також гауда містить антиоксиданти, які захищають серцево-судинну систему від впливу високих рівнів солі, що особливо важливо для тих, хто страждає на гіпертонію.

Едом

Едам має менший вміст калорій та жиру, але багато кальцію. До того ж, сприяє зниженню артеріального тиску, а також містить антиоксиданти, які захищають серцево-судинну систему.

Моцарела

Такий сир є одним із найкорисніших сирів. У моцарелли низький вміст жиру та калорій. Також містить пробіотики: Lactobacillus casei та Lactobacillus fermentum, що позитивно впливають на організм.

Рікотта

Такий вид сиру містить мало жирів, вуглеводів та багато білків, кальцію та інших поживних речовин. Рікоту можна використовувати для приготування смачних десертів та салатів.

Фета

Фета не калорійний сир і містить білки, кальцій та поживні речовини. Зазвичай такий сир додають салати.

Козиний сир

Якщо ви погано переносите коров'яче молоко, то найкращим варіантом буде козячий сир. До того ж такий сир допомагає захистити організм від запалення.

Чеддер

Сир містить високий вміст кальцію та білків, а також менше жирів, ніж деякі інші жирні сири. Він має насичений смак і добре підходить для страв з грибами та беконом.