На Хмельниччину особисто завітав Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні, 3 травня, Президент України Володимир Зеленський у місті Хмельницькому відвідав наших воїнів, які лікуються після поранень.

«Завжди приємно бути з нашими захисниками. Відзначив їх державними нагородами. Дякую за все, що ви робите для нашої держави, за те, що захистили Україну! Дякую за щоденну сумлінну працю нашим медикам. Ви повертаєте до життя наших воїнів. Дуже цінуємо це», — написав про візити Володимир Зеленський.

На Хмельниччину особисто завітав Президент України Володимир Зеленський

Тим часом в Хмельницькій ОДА також повідомили, що в області з робочим візитом перебуває Президент України Володимир Зеленський. Додається, що цей день присвячений ситуації в області — безпекові питання, захист регіону, все, що стосується внеску Хмельницької області в оборону всієї нашої держави.

«Були детальні доповіді щодо ППО і РЕБ в області — на ключових обʼєктах. Ми обговорили безпеку Хмельницької атомної станції, загалом потенціал енергетики в регіоні та відновлення тих обʼєктів, які були пошкоджені російськими ударами. Призначив сьогодні очільника обласної адміністрації — Сергія Тюріна», — повідомив Президент.