На берегах трьох річок Хмельниччини зібрали близько 350 кг непотребу

Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Його започаткували у 1998 році згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98, після Стокгольмської конференції з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.

Хмельницький рибоохоронний патруль прибирав берегові смуги р. Південний Буг, р. Горинь, р. Дністер від сміття.

«У результаті проведених заходів вдалося зібрати близько 350 кг побутових відходів. Ця акція спрямована на підвищення рівня екологічної культури населення та поліпшення стану навколишнього середовища. Закликаємо усіх приєднуватись до екологічних акцій та свідомо ставитися до екологічного стану довкілля та чистих водних ресурсів. Нагадуємо, що згідно з Правилами любительського рибальства, громадяни, які займаються любительським рибальством, підтримувати належний санітарний стан водойм, не залишати на берегах водойм і на кризі сміття та інші відходи, не допускати засмічення та забруднення», — повідомляє Хмельницький рибоохоронний патруль.

Хмельницький рибоохоронний патруль закликає суворо дотримуватись встановлених норм законодавств. Повідомити про порушення можна за телефоном «гарячої лінії»: (068) 384-98-10.