Хмельничанка перерахувала 8 тисяч шахраям, які обіцяли навчити її заробляти на криптовалюті

На пропозицію пройти таке навчання жінка натрапила на одному з інтернет-каналів.

Правоохоронці повідомляють про ще одну шахрайську схему, за якою ошукують людей в інтернеті. Мова йде про начебто навчання як заробляти на купівлі-продажі криптоактивів.

Як повідомляють в секторі комунікації Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області, за такою схемою ошукали хмельничанку, яка перерахувала 8 тисяч зловмисникам, котрі пообіцяли навчити її заробляти на купівлі-продажі криптоактивів.

«42-річна місцева жителька вирішила навчитися заробляти у сфері торгівлі криптовалютою. На одному із інтернет-каналів жінка натрапила на пропозицію пройти відповідне навчання. Невідомі особи обіцяли пояснити, як купувати-продавати на біржі та заробити чималі кошти. Однак, такі послуги необхідно було оплатити», – розповідають в поліції.

Додають, що потерпіла переказала майже 8 тисяч гривень на невідомий банківський рахунок, після чого зв’язок із «консультантами» зник.

Наразі правоохоронці за цим фактом проводять перевірку. Принагідно нагадують, що за онлайн-пропозиціями швидко навчити або легко заробити можуть ховатися шахраї. Аби не потрапити у пастку зловмисників, обирайте перевірені компанії, які надають послуги офіційно, та не довіряйте обіцянкам про надвеликі заробітки в мережі.