Десять продуктів, які шкідливі під час сніданку

Копченості взагалі не корисні для організму, а вживати їх у порожній шлунок тим більше не варто

Сніданок – важливий прийом їжі, пропускати його не радять багато дієтологів. Але їсти на голодний шлунок теж можна далеко не всі продукти. У списку «небажаних» на ранковому столі досить популярні смаколики, пише Entertainment News.

Іноді ми забуваємо, що наше здоров'я багато в чому залежить саме від нас та нашого способу життя. Тому слід не лінуватися, а відповідально ставитися до свого раціону. Ось список продуктів, які краще виключити із сніданку, якщо хочете мати гарне самопочуття.

кава

Логічно, що люди люблять пити каву вранці, адже напій чудово бадьорить, але не натщесерце. Існують дослідження, що пов'язують споживання кави з розвитком гастриту. Кава має високу кислотність і, ймовірно, може негативно впливати на кислотність шлункового соку. Крім того, кава натще може стати причиною гормональних порушень.

Каву краще пити після сніданку, а не до неї.

Каші швидкого приготування

Каші швидкого приготування або солодкі кукурудзяні пластівці – не найкращий варіант сніданку. І хоча у фільмах ви досить часто могли бачити, як герої снідають саме так, це не причина харчуватися так само.

Солодке погано перетравлюється вранці. Крім того, такі продукти зазвичай виробляють з великою кількістю консервантів та шкідливих підсолоджувачів. Це швидкі вуглеводи, після яких почуття голоду повернеться дуже швидко.

Солодке

Бутерброд із джемом або солодкий круасан дуже приємно з'їсти на сніданок, але не надто корисно. Наш організм не готовий перетравлювати солодощі з ранку. Після пробудження в організмі дуже мало інсуліну, щоб переварити солодку їжу. Такий сніданок може забезпечити вам стрибок інсуліну.

Банан

Ці фрукти містять багато магнію, який, безсумнівно, потрібний організму. Але на голодний шлунок їх краще не їсти, щоб не порушити кальцієво-магнієвий баланс організму.

Копченості

Копченості взагалі не корисні для організму, а вживати в порожній шлунок тим більше не варто. Це дуже важка їжа для шлунка, яка довго перетравлюється і може спричинити спазми.

Сирі овочі

Свіжі овочі напевно дуже корисні, але їх краще з'їсти вже після сніданку або відкласти до обіду. У сирих овочах багато кислоти, що подразнює шлунок та його слизові. Особливо багато кислот у помідорах, перці, цибулі, часнику.

Цитруси та цитрусовий сік

Тут таке саме пояснення, як і у випадку з овочами. Цитрусові багаті на різні кислоти, які корисні для організму, але не натще. Також у цитрусах багато цукру, що може навантажувати підшлункову.

Алкоголь

Хоча алкоголь вранці точно не такий поширений, як пластівці, ковток вина натще – не найкраща ідея. Адже в такому разі його токсична дія на організм посилиться, а рівень глюкози в крові різко впаде.