Ці корисні горіхи допомагають швидше схуднути

Основною перевагою цього горіха для спалювання жиру є те, що в ньому багато білка

Горіхи досить калорійні, однак, як виявилося, деякі з них містять багато поживних речовин, що допомагають зменшити жир. Найкраще під час схуднення є мигдаль. 

Користь мигдалю

Дієтолог із Нової Зеландії Крутіка Нанаваті розповіла, що повноцінний перекус допоможе підзарядитися енергією між їжею. І горіхи – це один із найкращих варіантів.

Експерт каже, що найкорисніший з усіх – мигдаль. І саме він сприяє обміну речовин та схуднення.

Дієтолог каже, що мигдаль може сприяти здоров'ю кишечника, підтримуючи зростання корисних кишкових бактерій, включаючи види біфідобактерій та лактобацил.

Мигдаль багатий клітковиною, білком, корисними жирами, вітамінами та мінералами. Такі горіхи – гарне джерело вітаміну Е, антиоксиданту, який допомагає захистити клітини від пошкоджень.

Також антиоксиданти в мигдалі захищають організм від серцево-судинних захворювань. До того ж, вони здатні знизити запалення на шкірі.

Мигдаль багатий на мононенасичені жири, що корисно для травлення під час схуднення.

Як горіхи спалюють жир

Основною перевагою горіха для спалювання жиру є те, що в ньому багато білка. А оскільки на засвоєння білка йде більше часу, він має більш високий термічний ефект порівняно з жирами та вуглеводами. До того ж білок може допомогти зберегти м'язову масу та підтримувати метаболізм.

Тому фахівці рекомендують мигдаль їсти під час схуднення.

Чи шкідливий мигдаль

Не рекомендуємо вживати недозрілі гіркі ядерця, такими горішками можна сильно отруїтися.

Пам'ятайте, що для споживання придатні лише солодкі мигдальні ядра, гіркі використовуються лише для виробництва ефірних олій. Не варто переїдати, адже це може спричинити запаморочення.

Також не рекомендується їсти їх на ніч, тому що плоди залишають амінокислоти на стінках судин та тканинах, які і так у спокійному стані не можуть правильно розподілити речовини.