Чемпіонка світу з самбо провела на Хмельниччині майстерклас для дівчат-підлітків

Спецпризначенка із Хмельницького Олена Гарбарець — чемпіонка світу з самбо, срібна призерка чемпіонату Європи та бронзова призерка чемпіонату світу з дзюдо серед поліцейських, майстер спорту міжнародного класу.

А ще майор поліції — чудова тренерка, яка охоче ділиться своїми знаннями та вміннями з іншими.

Хмельницька поліцейська стала чемпіонкою світу з Комбат Дзю-Дзюцу

Поліцейська провела майстерклас на запрошення громадської організації «Дівоча рада Хмельниччини». Участь у занятті взяли дівчата-підлітки віком від 12 до 18 років.

Чемпіонка світу з самбо провела на Хмельниччині майстерклас для дівчат-підлітків

Олена Гарбарець показала дівчатам елементи самооборони та алгоритми дій у кризових ситуаціях, зокрема — у разі нападу зловмисника. У практичній частині учасниці тренінгу відпрацьовували технічні прийоми переміщення, звільнення від захватів, виконання прийомів самооборони в стійці.

«Небезпека може чатувати всюди. Тому необхідно знати прийоми впливу, захисту, методи дезорієнтації нападника і знати, як можна допомогти собі», — говорить поліцейська.

Організатори тренінгу переконані, що базові знання із самооборони додають впевненості в собі, а також допомагають уникнути потенційних загроз.

«Наша гостя розповіла нам про основи самооборони, показала елементарні прийоми, які може зробити будь-яка людина. Також ми обговорили конкретні випадки та прийоми, які можна застосовувати. Олена показала, що будь-хто може дати відсіч зловмиснику і мати шанс, щоб втекти, — зазначила учасниця тренінгу, членкиня «Дівочої ради Хмельниччини» Аліна Стебло. — На мою думку, такі заходи мають бути обов’язковими для дівчат, адже доки є проблема, нам потрібно з нею боротися. Звичайно, найкращий варіант — не вступати в конфлікт, але кожна дівчина має знати, що робити в подібних ситуаціях».

Поліція Хмельницької області