Аварія на Кам’янеччині: двох дітей доправили до лікарні

Аварія на Кам’янеччині: двох дітей доправили до лікарні

Джерело: ye.ua

Поліцейські відкрили кримінальне провадження та встановлюють усі обставини події.

Вчора, 19 серпня, на вулиці Українській у селищі Нова Ушиця, що на Кам’янеччині, сталася аварія, у якій травмувалися двоє дітей. Про це повідомили у секторі комунікації Нацполіції у Хмельницькій області.

«37-річна місцева жителька, керуючи автомобілем «Great Wall Haval H3», не врахувала дорожньої обстановки та наїхала на двох хлопчиків 11 та 7 років, які переїжджали дорогу на електросамокаті. Внаслідок аварії діти травмувалися, медики госпіталізували їх до Новоушицької багатопрофільної лікарні», – повідомляють у поліції.

Наразі слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило потерпілому тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України та встановлюють усі обставини події.

Website information support by poshuk.info. Created and Supporting by Gramatorik