Судитимуть акушерку з Волочиська, яку звинувачують у смерті немовляти

Судитимуть акушерку з Волочиська, яку звинувачують у смерті немовляти

Джерело: ye.ua

Якщо її винну визнають, їй загрожує від 3 до 5 років позбавлення волі.

На Хмельниччині судитимуть акушерку-гінеколога, яку звинувачують у смерті  немовляти. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури до суду вже направлено обвинувальний акт за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником.

Згідно з матеріалами слідства, у липні минулого року через недбале ставлення лікарки до своїх професійних обов’язків під час пологів були спричинені тяжкі наслідки здоров’ю породіллі та її новонародженій дитині.

«Серед багатьох діагнозів у дитини – асфіксія, ураження центральної нервової системи, крововиливи. Травми отримала і породілля. У березні цього року, хлопчик помер у лікарні», – повідомляють у прокуратурі.

Наразі на лікарку акушер-гінеколога відкрите кримінальне провадження за частинами 1,2 статті 140 (неналежне виконання своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Website information support by poshuk.info. Created and Supporting by Gramatorik