На Хмельниччині спрямували на ЗСУ близько 170 тисяч гривень застави, яку сплатили підозрювані у злочинах

Джерело: ye.ua

Відповідне рішення ухвалив суд за згодою фігурантів кримінальних проваджень.

На Хмельниччині спрямували на потреби Збройних Сил України близько 170 тисяч гривень застави, яку сплатили підозрювані у наркоторгівлі.

У пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури повідомили сайту «Є», що прокурори Волочиської окружної прокуратури подали відповідні клопотання до суду за згодою фігурантів кримінальних проваджень.

Згідно з матеріалами справ, одному з підозрюваних у легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, а також придбанні і зберіганні наркотиків з метою збуту, суд обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою із альтернативою внесення майже 50 тисяч гривень застави. Суд, розглянувши клопотання прокурора, ухвалив рішення про передачу частини застави на підтримку ЗСУ.

Іншого чоловіка обвинувачують у вчиненні злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі близько 122 тисяч гривень.

«Підозрювані внесли заставу і за їхньої згодою цю заставу було спрямовано на підтримку Збройних Сил», – зазначили у пресслужбі хмельницької обласної прокуратури.