Без газу залишились понад 200 абонентів: на Теофіпольщині нетвереза водійка в’їхала у газорозподільчий пункт

Джерело: ye.ua

Патрульні склали на дівчину чотири адміністративні протоколи.

На Теофіпольщині, 7 липня, в селі Човгузів нетвереза водійка в’їхала у газорозподільчий пункт. Як повідомляють у секторі комунікації Нацполіції Хмельницької області внаслідок аварії без блакитного палива залишилось понад 200 абонентів.

«20-річна дівчина, перебуваючи за кермом автомобіля «ВАЗ», в’їхала в газорозподільчий пункт. Внаслідок зіткнення відбувся витік газу. Спрацював автоматичний запобіжно-запірний клапан. Як результат, на кілька годин понад 200 абонентів залишились без блакитного палива», – розповідають у поліції.

За матеріалами справи стало відомо, що обвинувачена покинула місце аварії та заховала автомобіль з численними пошкодженнями на околиці села.

Поліцейські розшукали дівчину, яка була за кермом, та перевірили її за допомогою приладу «Драгер», який показав перевищення допустимої норми алкоголю в крові майже у 6 разів.

Наразі патрульні склали на водійку чотири адміністративні протоколи за статтею 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження майна), частиною 2 статті 126 (Керування ТЗ особою, яка не має права керування таким транспортним засобом), статті 122-4 (Залишення місця ДТП) та частиною 1 статті 130 (Керування ТЗ в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння) КУпАП. Тепер на неї чекає суд і чималенький штраф.